Güvenli Turizm Tabelası


güvenli turizm tabelası
güvenli turizm tabelası

Güvenli Turizm Tabelası

Güvenli Turizm Tabelası firmamızın kendi imalatı olup uygun fiyata satış yapmaktayız. Güvenli turizm sertifikası almış tüm işletmeler için gerekli olan güvenli turizm tabelasını işletme kapısına asmaktadır. Uv baskılı şekilde tabela üzerine sertifika bilgileri baskı yapılır. Sertifika firmasının logosu ve işletmeye ait verilen QR kodunu tabela üzerine uygulanmaktadır. Güvenli turizm sertifika tabelası için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş: 0212 292 32 56 – 0553 299 55 54

Yaptırmak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi için; 0212 292 32 56 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. akdenizreklam@hotmail.com üzerinden mail ile de ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güvenli turizm tabelası üretiminde firmamızın kendi imalatı olup imalatçı firma olmanın avantajı ile uygun fiyat ve kaliteli malzeme ile üretimi yapmaktadır.

Güvenli turizm tabelası, güvenli turizm sertifikası almış turizm sektöründeki işletmelerin yaptırması gereken tabela çeşididir. Otellerin ve tüm turizm sektöründeki işletmeler güvenli turizm tabelası ile almış olduğu sertifikayı tabela olarak firmamızda yaptırabilir.

Yorumlar kapatıldı.